Краматорська гімназія № 13

Методичне об'єднання початкових класів

Основні завдання роботи шкільного методичного об'єднання вчителів початкових класів на 2018-2019 н.р.

1. Спрямувати роботу на забезпечення високого рівня викладання, формування в учнів практичних умінь і навичок.
2. Удосконалювати форми і методи роботи на уроках, творчо ставитися до кожного уроку, впроваджувати досягнення педагогічної науки.
3. Систематично знайомитися та впроваджувати в практику сучасні освітні технології та інновації.
4. Регулярно проводити огляд новинок методичної та художньої літератури, періодичних видань.
5. Використовуючи різні засоби, форми і методи навчання, виховувати в учнів любов до рідної мови, повагу до культури і традицій свого народу, інших народів світу.
6. Проводити індивідуальну роботу з обдарованими учнями і з учнями, які не встигають.